| Displeýiň görnüşi | IPS-TFT-LCD |
| Brand ady | WISEVISION |
| Sölçeg | 00,85 dýuým |
| Pikseller | 128×128 Nokatlar |
| Görüş ugry | IPS/Mugt |
| Aktiw meýdan(A).A) | 15.2064x 15.2064 mm |
| Paneliň ölçegi | 17.58 x 20.82 x1.5 mm |
| Reňk düzümi | RGB dik zolak |
| Reňk | 65 müň |
| Ýagtylyk | 300 (min)kd/m² |
| Interfeýs | SPI / MCU |
| Pin belgisi | 12 |
| Sürüji IC | GC9107 |
| Arka çyranyň görnüşi | 1AK CHIP LED |
| Voltaž | 2.4~3.3 V |
| Agram | TBD |
| Işleýiş temperaturasy | -20 ~ +70 °C |
| Saklama temperaturasy | -30 ~ +80°C |
N085-1212TBWIG42-H12 kiçi göwrümli 0,85 dýuýmlyk IPS giň burçly TFT-LCD displeý modulydyr. Bu kiçi göwrümli TFT-LCD paneli 128x128 piksel çözgütli, GC9107 kontroller IC-si bilen üpjün edilen, 4 simli SPI interfeýsini goldaýar, 2,4V ~ 3,3V üpjünçilik woltajynyň (VDD) diapazony, 300 cd/m² modulyň ýagtylygy we 1200 kontrastlylygy bar.
Bu modul göni ekran režiminde işleýär we panel giň burçly IPS (Tekizlikde geçiş) tehnologiýasyny ulanýar. Görüş aralygy çep: 80/sag: 80/ýokary: 80/aşak: 80 gradus. IPS paneli giň görüş burçlaryna, ýagty reňklere we doýgun we tebigy ýokary hilli suratlara eýedir. Ol geýilýän enjamlar we lukmançylyk gurallary ýaly ulanyşlar üçin örän amatlydyr. Bu modulyň iş temperaturasy -20 ℃-den 70 ℃-e çenli, saklama temperaturasy bolsa -30 ℃-den 80 ℃-e çenli.
N085-1212TBWIG42-H12 öňdebaryjy GC9107 sürüji IC bilen üpjün edilen, bu bolsa ýumşak we jogapkär işlemegi üpjün edýär. Bu bolsa mazmunyňyzyň hiç hili gijikdirişsiz ýa-da bulaşyklyksyz kemçiliksiz ýetirilmegini üpjün edýär. Ýokary çözgütli wideony oýnatsaňyz ýa-da jikme-jik grafika görkezseňiz, bu TFT displeý moduly muny aňsatlyk bilen ýerine ýetirip biler.