| Displeýiň görnüşi | OLED |
| Brend ady | PAÝHASYZLYK |
| Ölçegi | 0.96 dýuým |
| Pikseller | 128×64 Nokatlar |
| Görkeziş Režimi | Passiw Matrisa |
| Aktiw sebit (AA) | 21.74×11.175 mm |
| Paneliň ölçegi | 24.7×16.6×1.3 mm |
| Reňk | Monohrom (Ak) |
| Ýagtylyk | 80 (min)kd/m² |
| Sürüş usuly | Içerki üpjünçilik |
| Interfeýs | 4 simli SPI/I²C |
| Borç | 1/64 |
| Pin belgisi | 30 |
| Sürüji IC | SSD1315 |
| Voltaž | 1.65-3.3 V |
| Agram | TBD |
| Işleýiş temperaturasy | -40 ~ +85 °C |
| Saklama temperaturasy | -40 ~ +85°C |
X096-2864KSWPG02-H30 128x64 pikselden ýasalan kiçi OLED displeýdir, diagonal ölçegi diňe 0.96 dýuým.
X096-2864KSWPG02-H30 128x64 OLED displeýiň kontur ölçegi 24.7×16.6×1.3 mm we AA ölçegi 21.74×11.175 mm; ol SSD1315 kontroller IC bilen gurlan we 4 simli SPI/I²C interfeýsini goldaýar.
X096-2864KSWPG02-H30 örän inçe, ýeňil we az energiýa sarp edýän kiçi COG OLED displeýdir. Logika üçin üpjünçilik naprýaženiýesi 2.8V (VDD), displeý üçin bolsa 9V (VCC)-dir.
50% şaşka ekrany bilen tok 7.25V (ak reňk üçin), sürüjilik işiniň 1/64 bölegi. Elde saklanýan gurallar, geýilýän enjamlar we ş.m. üçin amatlydyr.
Modul –40℃-dan +85℃-a çenli temperaturada işläp bilýär; onuň saklanyş temperaturasy -40℃-dan +85℃-a çenli üýtgeýär.
1. Inçe – Yşyklandyrma gerek däl, öz-özünden şöhle saçýar;
2. Giň görüş burçy: Erkin dereje;
3. Ýokary ýagtylyk: 80 (min) cd/m²;
4. Ýokary kontrast gatnaşygy (Garaňky otag): 2000:1;
5. Ýokary jogap tizligi (<2μS);
6. Giň işleýiş temperaturasy;
7. Az energiýa sarp edilişi.
Güýçli, ýöne ykjam kiçi 128x64 nokatly OLED displeý moduly ekranymyzy tanyşdyrýarys - bu siziň tomaşa tejribäňizi täze belentliklere çykarýan öňdebaryjy tehnologiýa. 128x64 nokat çözgüdi bilen bu OLED displeý moduly ajaýyp aýdyňlygy we janlylygy üpjün edýär, bu bolsa mazmunyňyzy iň ýokary derejede görkezmäge mümkinçilik berýär.
Bary-ýogy 0,96 dýuým ölçegli bu OLED displeý moduly göterip bolýan enjamlar, geýip bolýan tehnologiýalar we ýeriň çäkli bolan islendik ulanylyş üçin ajaýypdyr. Onuň kiçi ölçegleri ajaýyp ulanyjy tejribesi üçin täsirli aýratynlyklaryň sanawyny öz içine alýandygy sebäpli, öndürijilige zyýan ýetirmeýär.
Bu displeý modulynda ulanylýan OLED tehnologiýasy kontrasty güýçlendirýär, hakyky janly suratlar üçin has çuňňur gara we has baý reňkleri hödürleýär. Aýdyň grafika, tekst ýa-da multimediýa mazmunyny görýän bolsaňyzam, her bir jikme-jiklik ajaýyp takyklyk bilen görkezilýär.
Kiçi 128x64 nokatly OLED displeý modulynyň ekrany aňsat nawigasiýany we intuitiw işlemegi üpjün edýän ulanyjy üçin amatly interfeýse eýedir. Ol enjamyňyz ýa-da taslamaňyz bilen sazlaşykly utgaşýar we özara täsirleri ýumşak we gyzykly edýän jogapkär sensor mümkinçiliklerini üpjün edýär.
Energiýa sarp edilişiniň pes bolmagy sebäpli, bu OLED displeý moduly energiýany örän tygşytlaýar we batareýanyň ömrüni uzaldýar. Mundan başga-da, ol dürli daşky gurşaw şertlerine çydamly bolmak üçin niýetlenendir, bu bolsa ony içerki we daşarky ulanyşlar üçin ajaýyp saýlaw edýär.
Modulyň ykjam dizaýny we köpugurly gurnama opsiýalary sebäpli gurnamak we integrasiýa etmek aňsat. Size dik ýa-da keseligine ugur gerek bolsa-da, bu OLED displeý moduly siziň aýratyn talaplaryňyzy kanagatlandyryp, ulanmagyň aňsatlygyny üpjün edip we umumy estetikany gowulandyryp biler.
Umuman alanyňda, kiçi 128x64 nokatly OLED displeý moduly ekranymyz kiçi ölçegli we ajaýyp öndürijiligi birleşdirýän ajaýyp displeý çözgüdidir. Ýokary çözgütli displeýi, ajaýyp wizual görnüşleri we ulanyjy üçin amatly interfeýsi bilen, ýokary hilli surat we funksiýa talap edýän islendik programma üçin ajaýyp saýlawdyr. OLED displeý modullarymyz bilen wizual ajaýyplygyň täze derejesini başdan geçiriň we indiki taslamaňyz üçin çäksiz mümkinçilikleri açyň.