| Displeýiň görnüşi | OLED |
| Brend ady | PAÝHASYZLYK |
| Ölçegi | 2.42 dýuým |
| Pikseller | 128×64 Nokatlar |
| Görkeziş Režimi | Passiw Matrisa |
| Aktiw sebit (AA) | 55.01×27.49 mm |
| Paneliň ölçegi | 60.5×37×1.8 mm |
| Reňk | Ak/Gök/Sary |
| Ýagtylyk | 90 (min)kd/m² |
| Sürüş usuly | Daşarky üpjünçilik |
| Interfeýs | Parallel/I²C/4 simli SPI |
| Borç | 1/64 |
| Pin belgisi | 24 |
| Sürüji IC | SSD1309 |
| Voltaž | 1.65-3.3 V |
| Agram | TBD |
| Işleýiş temperaturasy | -40 ~ +70 °C |
| Saklama temperaturasy | -40 ~ +85°C |
X242-2864KSWUG01-C24 işjeň meýdany 55.01 × 27.49 mm we diagonaly 2.42 dýuým bolan grafik OLED displeýdir.
Bu OLED modul ösen SSD1309 kontroller IC bilen gurlan we parallel interfeýsleri, I²C-ni we 4 simli SPI seriýaly interfeýsleri goldaýar.
Ulanyjy tejribesiniň üznüksiz bolmagyny üpjün etmek üçin OLED displeý moduly 3.0V logiki üpjünçilik naprýaženiýesi bilen işleýär (adaty gymmat) we 1/64 hereketlendiriji güýjüni üpjün edýär.
Bu onuň diňe minimal energiýa sarp etmeýändigini, eýsem ýokary öndürijilik berýändigini we energiýa tygşytlaýjy programmalar üçin ajaýyp saýlawdygyny aňladýar.
OLED moduly dürli pudaklar üçin amatlydyr, mysal üçin: el gurallary, akylly tor, akylly geýilýän enjamlar, IoT enjamlary, lukmançylyk enjamlary.
Modul -40℃-den +70℃-e çenli temperaturada işläp bilýär; onuň saklanyş temperaturasy -40℃-den +85℃-e çenli üýtgeýär.
1. Inçe – Yşyklandyrma gerek däl, öz-özünden şöhle saçýar;
2. Giň görüş burçy: Erkin dereje;
3. Ýokary ýagtylyk: 110 cd/m²;
4. Ýokary kontrast gatnaşygy (Garaňky otag): 2000:1;
5. Ýokary jogap tizligi (<2μS);
6. Giň işleýiş temperaturasy
7. Energiýanyň az sarp edilişi;
Displeý moduly seriýamyzyň iň täze agzasy bolan 2,42 dýuýmlyk kiçi OLED displeý moduly ekranyny tanyşdyrýarys! Displeý modulynyň kiçi ölçegleri we 128x64 nokatlyk ýokary çözgütliligi ony ýeriň çäkli, ýöne aýdyň we janly displeýiň talap edilýän dürli ulanylyşlar üçin ajaýyp edýär.
Bu OLED displeý modulynyň ekrany ýokary wizual öndürijiligi üpjün etmek, aýdyň, aýdyň suratlary we ajaýyp kontrasty üpjün etmek üçin niýetlenendir. Ýokary çözgüt her bir jikme-jikligiň takyk görkezilmegini üpjün edýär, bu bolsa ony çylşyrymly grafikalary, çylşyrymly tekstleri we hatda kiçi nyşanlary we logotipleri görkezmek üçin amatly edýär.
Displeý moduly OLED tehnologiýasyny ulanýar, bu bolsa däp bolan LCD ekranlara garanda birnäçe artykmaçlyklary hödürleýär. OLED panelleri baý, janly suratlar üçin çuňňur gara we janly reňkleri hödürleýär. Şeýle hem, ol giň görüş burçlaryna eýe bolup, tomaşaçylara hilini ýitirmezden dürli burçlardan mazmundan lezzet almaga mümkinçilik berýär. Mundan başga-da, OLED tehnologiýasy az elektrik energiýasyny sarp edýär, bu bolsa ony has energiýa netijeli edýär we önümiň ömrüni uzaldýar.
2,42 dýuýmlyk kiçi OLED displeý modulynyň ekrany köpugurly bolup, dürli pudaklarda we ulanylyşlarda ulanylyp bilner. Ol, esasanam, göçme enjamlar, geýilýän tehnologiýalar, akylly öý enjamlary, senagat dolandyryş ulgamlary we başgalar üçin amatlydyr. Onuň kiçi ölçegleri ony akylly sagatlar, fitnes yzarlaýjylar, IoT enjamlary we elektron enjamlar ýaly giňişligi optimizirlemek möhüm bolan enjamlar üçin gowy saýlaw edýär.
OLED displeý modulynyň ekranyny integrasiýa etmek aňsat we ýönekeý interfeýse eýedir, ol bar bolan dizaýnlara sazlaşykly integrasiýa edilip ýa-da täze önümleri işläp düzmekde ulanylyp bilner. Ol SPI we I2C ýaly dürli aragatnaşyk interfeýslerini goldaýar, dürli mikrokontroller platformalary bilen çeýeligi we utgaşyklylygy üpjün edýär.
Umuman alanyňda, biziň 2,42 dýuýmlyk kiçi OLED displeý moduly ekranymyz ykjamlygy, ýokary çözgütliligi we ajaýyp wizual işlemegi özünde jemleýär. Onuň OLED tehnologiýasy ajaýyp reňkleri, çuňňur gara reňkleri we giň görüş burçlaryny üpjün edýär. Akylly geýilýän enjamlaryň, göçme enjamlaryň ýa-da senagat dolandyryş ulgamlarynyň displeýini gowulandyrmak isleseňiz-de, bu OLED displeý moduly ekrany ajaýyp çözgütdir. Müşderileriňize täsirli we wizual taýdan ajaýyp tejribe bermek üçin önümleriňizi bu iň täze displeý moduly bilen täzeläň.