| Displeýiň görnüşi | OLED |
| Brend ady | PAÝHASYZLYK |
| Ölçegi | 0.35 dýuým |
| Pikseller | 20 nyşany |
| Görkeziş Režimi | Passiw Matrisa |
| Aktiw sebit (AA) | 7.7582×2.8 mm |
| Paneliň ölçegi | 12.1×6×1.2 mm |
| Reňk | Ak/Ýaşyl |
| Ýagtylyk | 300 (min)kd/m² |
| Sürüş usuly | Içerki üpjünçilik |
| Interfeýs | MCU-IO |
| Borç | 1/4 |
| Pin belgisi | 9 |
| Sürüji IC | |
| Voltaž | 3.0-3.5 V |
| Işleýiş temperaturasy | -30 ~ +70 °C |
| Saklama temperaturasy | -40 ~ +80°C |
0,35 dýuýmlyk segmentli OLED ekranymyzyň esasy aýratynlyklarynyň biri onuň ajaýyp displeý effektidir. Ekranda aýdyň we aýdyň wizual suratlar üpjün etmek üçin OLED tehnologiýasy ulanylýar, bu bolsa ulanyjylara menýularda aňsatlyk bilen gezmäge we maglumatlary iň aýdyň we aýdyň görmäge mümkinçilik berýär. Elektron çilimiňiziň batareýa derejesini barlamak ýa-da akylly bökmek halatyňyzyň hereketini gözegçilik etmek isleseňiz, OLED ekranlarymyz ulanyjynyň täsirli we lezzetli tejribesini kepillendirýär.
Biziň OLED segment ekranymyz diňe bir ulanylyş bilen çäklenmän, eýsem, dürli elektron enjamlarda ulanylýar. Elektron sigaretlerden maglumat kabellerine, akylly sekiriji halatlardan akylly galamlara çenli, bu köp funksiýaly ekran köp önümlere sazlaşykly ornaşdyrylyp bilner. Onuň uýgunlaşmagy ony öz enjamlaryny döwrebap we wizual taýdan özüne çekiji displeýler bilen kämilleşdirmek isleýän önüm öndürijiler üçin iň gowy saýlawa öwürýär.
0,35 dýuýmlyk segment OLED ekranymyzy özboluşly edýän zat onuň tygşytlylygydyr. Adaty OLED displeýlerinden tapawutlylykda, segment ekranlarymyza integral mikroshemalar (IC) gerek däl. Bu bölegi aýyrmak bilen, önümçilik çykdajylaryny ep-esli azaltdyk we netijede öndürijilige zyýan ýetirmezden has elýeterli önüm aldyk. Bu bolsa, OLED ekranlarymyzy bäsdeşlikli bahany saklap galmak bilen ýokary hilli displeýleri integrasiýa etmek isleýän kärhanalar üçin özüne çekiji wariant edýär.
Bu pes kuwwatly OLED displeýiň artykmaçlyklary aşakda görkezilen:
1. Inçe – Yşyklandyrma gerek däl, öz-özünden şöhle saçýar;
2. Giň görüş burçy: Erkin dereje;
3. Ýokary ýagtylyk: 270 cd/m²;
4. Ýokary kontrast gatnaşygy (Garaňky otag): 2000:1;
5. Ýokary jogap tizligi (<2μS);
6. Giň işleýiş temperaturasy;
7. Az energiýa sarp edilişi.