| Displeýiň görnüşi | IPS-TFT-LCD |
| Brend ady | PAÝHASYZLYK |
| Ölçegi | 7.0 dýuým |
| Pikseller | 800×480 Nokatlar |
| Görüş ugry | IPS/Mugt |
| Aktiw sebit (AA) | 153.84×85.632 mm |
| Paneliň ölçegi | 164.90×100×3.5 mm |
| Reňk düzümi | RGB dik zolak |
| Reňk | 16.7 M |
| Ýagtylyk | 350 (min)kd/m² |
| Interfeýs | Parallel 8-bitli RGB |
| Pin belgisi | 15 |
| Sürüji IC | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Arka çyranyň görnüşi | 27 CHIP-AK LED |
| Voltaž | 3.0~3.6 V |
| Agram | TBD |
| Işleýiş temperaturasy | -20 ~ +70 °C |
| Saklama temperaturasy | -30 ~ +80°C |
B070TN333C-27A, WVGA çözgüdi (800 × 480 piksel) bolan ýokary öndürijilikli 7 dýuýmlyk TFT-LCD moduldyr. Bu senagat derejeli displeý ajaýyp wizual aýdyňlygy ösen proýeksiýa edilýän kapasitiw sensor tehnologiýasy bilen utgaşdyrýar we gömülen programmalar üçin ýokary öndürijiligi üpjün edýär.
Tehniki häsiýetnamalar: