| Displeýiň görnüşi | IPS-TFT-LCD |
| Brend ady | PAÝHASYZLYK |
| Ölçegi | 2.79 dýuým |
| Pikseller | 142x428 Nokatlar |
| Görüş ugry | SPI/Mugt |
| Işjeň sebit (AA) | 21.28 x 64.14 |
| Paneliň ölçegi | 24.38 x 69.43 x 2.15 |
| Reňk düzümi | RGB dik zolak |
| Reňk | 262 müň |
| Ýagtylyk | 350 |
| Interfeýs | SPI/MCU |
| Pin belgisi | 10 |
| Sürüji IC | NV3007 |
| Arka çyranyň görnüşi | |
| Voltaž | -0.3~4.6 V |
| Agram | TBD |
| Işleýiş temperaturasy | -20 ~ +85 °C |
| Saklama temperaturasy | -40~ +90°C |
N279-1428KIWIG01-C10 142x428 piksel çözgütli 2,79 dýuýmlyk IPS TFT-LCD bolup, islendik taslama bökdençsiz integrasiýa üçin çeýeligi üpjün edýär. Displeýiň 350 cd/m² ýagtylygy, hatda ýagty yşyklandyryş şertlerinde hem aýdyň we janly wizual keşbi üpjün edýär. Monitor ýumşak we netijeli işlemegi üpjün etmek üçin ösen NV3007 sürüji IC-ni ulanýar.
N279-1428KIWIG01-C10 giň burçly IPS (Tekizlikde Geçiş) tehnologiýasyny ulanýar. Görüş aralygy çep: 85/sag: 85/ýokary: 85/aşak: 85 gradus. Kontrast gatnaşygy 1300:1 we tarap gatnaşygy 3:4 (adaty gymmatlyk). Analog üçin üpjünçilik naprýaženiýesi 1.65V-dan 3.3V-a çenli (adaty gymmatlyk 2.8V). IPS paneliniň dürli görüş burçlary, ýagty reňkler we doýgun we tebigy ýokary hilli suratlary bar. Bu TFT-LCD moduly -40℃-dan +85℃-a çenli temperaturada işläp bilýär we onuň saklama temperaturasy -40℃-dan +85℃-a çenli üýtgeýär.
Giň ekran görnüşleri: Monohrom OLED, TFT, CTP;
Displeý çözgütleri: Öndürilen gurallar, özleşdirilen FPC, arka yşyklandyryş we ölçeg; Tehniki goldaw we dizaýn
S: 1. Nusga sargyt berip bilerinmi?
A: Hawa, hilini barlamak we synagdan geçirmek üçin nusga sargydyny kabul edýäris.
S: 2. Nusga üçin ýolbaşçylyk wagty näçe?
A: Häzirki nusga 1-3 gün, özleşdirilen nusga 15-20 gün gerek.
S: 3. Siziň MOQ çäklendirmeňiz barmy?
A: Biziň MOQ-ymyz 1 sany.
S: 4. Kepillik möhleti näçe?
A: 12 aý.
S: 5. nusgalary ibermek üçin köplenç haýsy ekspres ulanýarsyňyz?
A: Biz adatça nusgalary DHL, UPS, FedEx ýa-da SF arkaly iberýäris. Adatça, onuň gelmegi üçin 5-7 gün gerek bolýar.
S: 6. Siziň kabul ederlikli töleg möhletiňiz näme?
A: Adatça töleg möhletimiz T/T. Beýlekiler barada gepleşik geçirip bolýar.