| Displeýiň görnüşi | IPS-TFT-LCD |
| Brend ady | PAÝHASYZLYK |
| Ölçegi | 7.0 dýuým |
| Pikseller | 800×480 Nokatlar |
| Görüş ugry | IPS/Mugt |
| Aktiw sebit (AA) | 153.84×85.632 mm |
| Paneliň ölçegi | 164.90×100×3.5 mm |
| Reňk düzümi | RGB dik zolak |
| Reňk | 16.7 M |
| Ýagtylyk | 350 (min)kd/m² |
| Interfeýs | Parallel 8-bitli RGB |
| Pin belgisi | 15 |
| Sürüji IC | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Arka çyranyň görnüşi | 27 CHIP-AK LED |
| Voltaž | 3.0~3.6 V |
| Agram | TBD |
| Işleýiş temperaturasy | -20 ~ +70 °C |
| Saklama temperaturasy | -30 ~ +80°C |
B070TN333C-27A 7 dýuýmlyk TFT-LCD displeý modulydyr; 800x480 piksel çözgütden ýasalypdyr. Bu displeý paneliniň modul ölçegi 164.90 × 100 × 3.5 mm we AA ölçegi 153.84 × 85.632 mm. Displeýiň re modeimi adatça ak reňkde, interfeýsi bolsa RGB reňkde. Displeýiň 12 aýlyk kepilligi bar we zawod üpjünçiligi hökmünde elýeterlidir. Displeýde modulda EK9716BD4 we EK73002AB2 draýwer IC bar. Interfeýs üpjünçiliginiň naprýaženiýe diapazony 3.0V-dan 3.6V-a çenli. Displeý awtoulag nawigasiýa ulgamlary, portatiw media oýnatgyçlar, senagat dolandyryş ulgamlary we ş.m. ýaly dürli ulanylyşlarda ulanylyp bilner. Bu TFT moduly -20℃-dan +70℃-a çenli temperaturada işläp bilýär; onuň saklama temperaturasy -30℃-dan +80℃-a çenli.
B070TN333C-27A 7" TFT LCD displeý CTP (Sygymly Sensor Panel) tehnologiýasyny goldaýar, bu bolsa rezistiw sensor ekranlara garanyňda has düşnükli we jogapkär ulanyjy interfeýsini üpjün etmäge mümkinçilik berýär. Sygymly sensor ekran tehnologiýasy sensor paneliň ýüzündeki sygymdaky üýtgeşmeleri anyklamak prinsipine esaslanýar.
Sensor panel displeý paneliniň ýokarsyndaky açyk geçiriji gatlakdan we adamyň degmegi sebäpli kuwwatlylygyň üýtgemegini duýýan kontroller IC-den ybarat. Ol has takyk we takyk giriş jogabyny üpjün edýär we rezistiw sensor ekranlaryna garanyňda has uzak ömürli.