| Displeýiň görnüşi | IPS-TFT-LCD |
| Brend ady | PAÝHASYZLYK |
| Ölçegi | 10.1 dýuým |
| Pikseller | 1024×600 Nokatlar |
| Görüş ugry | IPS/Mugt |
| Aktiw sebit (AA) | 222.72×125.28 mm |
| Paneliň ölçegi | 235 × 143 × 3.5 mm |
| Reňk düzümi | RGB dik zolak |
| Reňk | 16.7 M |
| Ýagtylyk | 250 (min)kd/m² |
| Interfeýs | Parallel 8-bitli RGB |
| Pin belgisi | 15 |
| Sürüji IC | TBD |
| Arka çyranyň görnüşi | AK LED |
| Voltaž | 3.0~3.6 V |
| Agram | TBD |
| Işleýiş temperaturasy | -20 ~ +70 °C |
| Saklama temperaturasy | -30 ~ +80°C |
B101N535C-27A 10,1 dýuýmlyk TFT-LCD displeý modulydyr; 1024 × 600 piksel çözgütden ýasalýar. Bu displeý paneliniň modul ölçegi 235 × 143 × 3,5 mm we AA ölçegi 222,72 × 125,28 mm. Displeýiň re modeimi adatça ak reňkde, interfeýsi bolsa RGB reňkde. Displeýiň kepilligi 12 aý we zawod üpjünçiligi hökmünde elýeterlidir. Displeý awtoulag nawigasiýa ulgamlary, portatiw media oýnatgyçlar, senagat dolandyryş ulgamlary we ş.m. ýaly dürli ulanylyşlarda ulanylyp bilner. Bu TFT moduly -20℃-den +70℃-e çenli temperaturada işläp bilýär; onuň saklama temperaturasy -30℃-den +80℃-e çenli üýtgeýär.
B101N535C-27A 10.1" TFT LCD displeý CTP (Sygymly Sensor Panel) tehnologiýasyny goldaýar, bu bolsa rezistiw sensor ekranlara garanyňda has düşnükli we jogapkär ulanyjy interfeýsini üpjün etmäge mümkinçilik berýär. Sygymly sensor ekran tehnologiýasy sensor paneliň ýüzünde sygymlylygyň üýtgemelerini anyklamak prinsipine esaslanýar.
Sensor panel displeý paneliniň ýokarsyndaky açyk geçiriji gatlakdan we adamyň degmegi sebäpli kuwwatlylygyň üýtgemegini duýýan kontroller IC-den ybarat. Ol has takyk we takyk giriş jogabyny üpjün edýär we rezistiw sensor ekranlaryna garanyňda has uzak ömürli.