| Displeýiň görnüşi | IPS-TFT-LCD |
| Brend ady | PAÝHASYZLYK |
| Ölçegi | 1.65 dýuým |
| Pikseller | 142 x 428 Nokatlar |
| Görüş ugry | IPS/Mugt |
| Aktiw sebit (AA) | 13.16 x 39.68 mm |
| Paneliň ölçegi | 16.3 x 44.96 x 2.23 mm |
| Reňk düzümi | RGB dik zolak |
| Reňk | 65 müň |
| Ýagtylyk | 350 (min)kd/m² |
| Interfeýs | 4 setirli SPI/MCU |
| Pin belgisi | 13 |
| Sürüji IC | NV3007 |
| Arka çyranyň görnüşi | 3 AK LED |
| Voltaž | 2.5~3.3 V |
| Agram | 1.1 |
| Işleýiş temperaturasy | -20 ~ +60 °C |
| Saklama temperaturasy | -30 ~ +80°C |
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 1,65 dýuýmlyk IPS TFT-LCD moduly bolup, 142×428 piksel çözgüt berýär. Giň görüş burçly IPS (Tekizlikde geçiş) tehnologiýasy bilen, ol 80° görüş burçlaryny (L/R/U/D) we aýdyň, reňkleriň takyklygyny üpjün edýär.
SPI, MCU we RGB interfeýslerini goldaýan bu displeý çeýe ulgam integrasiýasyny üpjün edýär. Onuň 350 cd/m² ýokary ýagtylygy ýagty gurşawlarda iň gowy görünmegi üpjün edýär, ösen NV3007 sürüji IC bolsa netijeli işlemegi kepillendirýär.
Esasy aýratynlyklar:
Kontrast gatnaşygy: 1000:1
Aspekt gatnaşygy: 3:4 (Adaty)
Analog VDD: 2.5V - 3.3V (2.8V görnüşli)
Işleýiş temperaturasy: -20°C-dan +60°C-a çenli
Saklama temperaturasy: -30°C-dan +80°C-a çenli
Giň ekran görnüşleri: Monohrom OLED, TFT, CTP;
Displeý çözgütleri: Öndürilen gurallar, özleşdirilen FPC, arka yşyklandyryş we ölçeg; Tehniki goldaw we dizaýn
S: 1. Nusga sargyt berip bilerinmi?
A: Hawa, hilini barlamak we synagdan geçirmek üçin nusga sargydyny kabul edýäris.
S: 2. Nusga üçin ýolbaşçylyk wagty näçe?
A: Häzirki nusga 1-3 gün, özleşdirilen nusga 15-20 gün gerek.
S: 3. Siziň MOQ çäklendirmeňiz barmy?
A: Biziň MOQ-ymyz 1 sany.
S: 4. Kepillik möhleti näçe?
A: 12 aý.
S: 5. nusgalary ibermek üçin köplenç haýsy ekspres ulanýarsyňyz?
A: Biz adatça nusgalary DHL, UPS, FedEx ýa-da SF arkaly iberýäris. Adatça, onuň gelmegi üçin 5-7 gün gerek bolýar.
S: 6. Siziň kabul ederlikli töleg möhletiňiz näme?
A: Adatça töleg möhletimiz T/T. Beýlekiler barada gepleşik geçirip bolýar.