| Displeýiň görnüşi | IPS-TFT-LCD |
| Brend ady | PAÝHASYZLYK |
| Ölçegi | 1.47 dýuým |
| Pikseller | 172×320 Nokatlar |
| Görüş ugry | IPS/Mugt |
| Aktiw sebit (AA) | 17.65 x 32.83 mm |
| Paneliň ölçegi | 19.75 x 36.86 x1.56 mm |
| Reňk düzümi | RGB dik zolak |
| Reňk | 65 müň |
| Ýagtylyk | 350 (min)kd/m² |
| Interfeýs | QSP/MCU |
| Pin belgisi | 8 |
| Sürüji IC | GC9307 |
| Arka çyranyň görnüşi | 3 AK LED |
| Voltaž | -0.3~4.6 V |
| Agram | TBD |
| Işleýiş temperaturasy | -20 ~ +70 °C |
| Saklama temperaturasy | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08 1,47 dýuýmlyk IPS TFT-LCD moduly bolup, 172x320 piksel ýokary çözgütli. Giň görüş burçly IPS (Tekizlikde geçiş) tehnologiýasy bilen enjamlaşdyrylan bu modul 80 graduslyk görüş burçlarynda (çep/sag/ýokary/aşak) ýagty, doýgun we tebigy reňkler bilen yzygiderli, ýokary hilli suratlary hödürleýär.
Bu displeý çeýe ulgam integrasiýasy üçin SPI bilen birlikde köp sanly interfeýsleri goldaýar. Onuň 350 cd/m² ýokary ýagtylygy, hatda ýagty daşky gurşaw yşyklarynda hem ajaýyp görünmegi üpjün edýär. Öndürijilik öňdebaryjy GC9307 sürüji IC tarapyndan dolandyrylýar, bu bolsa ýumşak we netijeli işlemegi üpjün edýär.
Esasy aýratynlyklar:
Kontrast gatnaşygy: 1500:1
Aspekt gatnaşygy: 3:4 (Adaty)
Analog Üpjünçilik Woltasy: -0.3V - 4.6V (Adaty 2.8V)
Işleýiş temperaturasy: -20°C - +70°C
Saklama temperaturasy: -30°C-dan +80°C-a çenli