| Displeýiň görnüşi | IPS-TFT-LCD |
| Brend ady | PAÝHASYZLYK |
| Ölçegi | 3.97 dýuým |
| Pikseller | 320×480 Nokatlar |
| Görüş ugry | IPS/Mugt |
| Işjeň sebit (AA) | 55.68×83.52 mm |
| Paneliň ölçegi | 60×92.25×2.2 mm |
| Reňk düzümi | RGB dik zolak |
| Reňk | 16.7M |
| Ýagtylyk | 400 (min)kd/m² |
| Interfeýs | MCU |
| Pin belgisi | 15 |
| Sürüji IC | ILI9488 |
| Arka çyranyň görnüşi | 8 CHIP-AK LED |
| Voltaž | 2.7~3.3 V |
| Agram | TBD |
| Işleýiş temperaturasy | -20 ~ +70 °C |
| Saklama temperaturasy | -30 ~ +80°C |
TFT398B008 IPS paneli bolan 3.98 dýuýmlyk TFT LCD moduldyr. Bu modul MCU interfeýsini goldaýan ILI9488 sürüji IC bilen gurlan.
Bu portret displeý 320 × 480 nokat çözgüt we 400 cd/m² ýagtylyk (adaty gymmatlyk) we 1200 kontrast (adaty gymmatlyk) bilen tapawutlanýar.
IPS paneli giň görüş burçlarynyň artykmaçlygyna eýedir: Çep:89 / Sag:89 / Ýokary:89 / Aşak:89 gradus (adaty).
Panelde giň perspektiwalar, ýagty reňkler we doýgun tebigat bilen ýokary hilli suratlar bar.
Ol lukmançylyk gurallary, el enjamlary, howpsuzlyk gözegçilik ulgamy ýaly ulanylyşlar üçin örän amatlydyr.
Bu modulyň iş temperaturasy -20 ℃-den 70 ℃-e çenli, saklama temperaturasy bolsa -30 ℃-den 80 ℃-e çenli.