| Displeýiň görnüşi | IPS-TFT-LCD |
| Brend ady | PAÝHASYZLYK |
| Ölçegi | 4.30 dýuým |
| Pikseller | 480×272 Nokatlar |
| Görüş ugry | IPS/Mugt |
| Aktiw sebit (AA) | 95.04×53.86 mm |
| Paneliň ölçegi | 67.30×105.6×3.0 mm |
| Reňk düzümi | RGB dik zolak |
| Reňk | 262 müň |
| Ýagtylyk | 300 kd/m² |
| Interfeýs | RGB |
| Pin belgisi | 15 |
| Sürüji IC | NV3047 |
| Arka çyranyň görnüşi | 7 CHIP-AK LED |
| Voltaž | 3.0~3.6 V |
| Agram | TBD |
| Işleýiş temperaturasy | -20 ~ +70 °C |
| Saklama temperaturasy | -30 ~ +80°C |
043B113C-07A giň görüş burçy bolan LCD displeý moduly, 480x272 doly reňkli ekran çözgüdi, gurlan NV3047 sürüji IC we RGB 24bit interfeýs goldawy bolan 4.3 dýuýmlyk IPS TFT-LCD ekrandyr.
Bu IPS TFT modulynyň ýagtylygy 300 cd/m² (adaty gymmat), ekranyň tarap gatnaşygy 16:9, kontrast 1000 (adaty gymmat) we ýalpyldawuk aýna bar.
043B113C-07A iň giň görüş burçy bilen IPS (Tekizlikde Geçiş) panel tehnologiýasyny ulanýar, görüş aralygy çep: 85/sag: 85/ýokar: 85/aşak: 85 gradus.
IPS paneli giň görüş burçuna, ýagty reňklere we ýokary hilli suratlara eýe bolup, olar doýgun we tebigydyr.
Modulyň iş temperaturasy -20 ℃-den +70 ℃-e çenli, saklama temperaturasy bolsa -30 ℃-den +80 ℃-e çenli.