| Displeýiň görnüşi | IPS-TFT-LCD |
| Brend ady | PAÝHASYZLYK |
| Ölçegi | 3.95 dýuým |
| Pikseller | 480×480 Nokatlar |
| Görüş ugry | IPS/Mugt |
| Aktiw sebit (AA) | 36.72×48.96 mm |
| Paneliň ölçegi | 40.44×57×2 mm |
| Reňk düzümi | RGB dik zolak |
| Reňk | 262 müň |
| Ýagtylyk | 350 (min)kd/m² |
| Interfeýs | SPI / MCU/RGB |
| Pin belgisi | 15 |
| Sürüji IC | ST7701S |
| Arka çyranyň görnüşi | 8 CHIP-AK LED |
| Voltaž | 2.5~3.3 V |
| Agram | 1,2 g |
| Işleýiş temperaturasy | -20 ~ +70 °C |
| Saklama temperaturasy | -30 ~ +80°C |
TFT040B039 480 x 480 pikselden ybarat bolan 3,95 dýuýmlyk kwadrat IPS TFT-LCD modulydyr.
Modul RGB interfeýsini goldaýar we IPS panelini ulanýar, çep: 80/sag: 80/ýokarky: 80/aşaky: 80 gradus (adaty gymmatlyk) giň görüş burçy, kontrast 1000:1 (adaty gymmatlyk), ýagtylyk 350 cd/m² (adaty gymmatlyk), ýagty aýna panel, tarap gatnaşygy 1:1.
TFT040B039 moduly ST7701S kontroller IC bilen gurlan we interfeýs elektrik üpjünçiliginiň naprýaženiýe diapazony 2.5V ~ 3.3V, adaty gymmaty bolsa 2.8V.
TFT040B039 modeliniň iş temperaturasy -20 ℃-dan +70 ℃-a çenli; Saklama temperaturasy -30 ℃ ~ +80 ℃.
Ol lukmançylyk gurallary, el enjamlary, howpsuzlyk gözegçilik ulgamy ýaly ulanylyşlar üçin örän amatlydyr.