| Displeýiň görnüşi | IPS-TFT-LCD |
| Brend ady | PAÝHASYZLYK |
| Ölçegi | 1.46 dýuým |
| Pikseller | 80×160 Nokatlar |
| Görüş ugry | ÄHLI Syn |
| Aktiw sebit (AA) | 16.18×32.35 mm |
| Paneliň ölçegi | 18.08×36.52×2.1 mm |
| Reňk düzümi | RGB dik zolak |
| Reňk | 65 müň |
| Ýagtylyk | 350 (min)kd/m² |
| Interfeýs | 4 setirli SPI |
| Pin belgisi | 13 |
| Sürüji IC | GC9107 |
| Arka çyranyň görnüşi | 3 AK LED |
| Voltaž | -0.3~4.6 V |
| Agram | 1.1 |
| Işleýiş temperaturasy | -20 ~ +70 °C |
| Saklama temperaturasy | -30 ~ +80°C |
N146-0816KTBPG41-H13 80x160 piksel çözgütli 1,46 dýuýmlyk IPS TFT-LCD modulydyr. Giň görüş burçly IPS (Tekizlikde geçiş) tehnologiýasyny ulanyp, ol 80 graduslyk görüş burçlarynda (çep/sag/ýokary/aşak) yzygiderli surat hilini hödürleýär we ýagty, doýgun we tebigy reňkleri berýär.
Bu displeý çeýe integrasiýa üçin köp sanly interfeýsleri (SPI, MCU, RGB) goldaýar. 350 cd/m² ýokary ýagtylyk derejesi bilen, ol ýagty daşky gurşawyň yşyklandyryşynda hem ajaýyp görünmegi üpjün edýär. Öndürijilik öňdebaryjy **GC9107 sürüji IC** tarapyndan dolandyrylýar, bu bolsa ýumşak we netijeli işlemegi kepillendirýär.
Esasy aýratynlyklar:
Kontrast gatnaşygy: 800:1
Aspekt gatnaşygy: 3:4 (Adaty)
Analog Üpjünçilik Woltasy: -0.3V - 4.6V (Adaty 2.8V)
Işleýiş temperaturasy: -20°C-dan +70°C-a çenli
Saklama temperaturasy: -30°C-dan +80°C-a çenli