| Displeýiň görnüşi | OLED |
| Brend ady | PAÝHASYZLYK |
| Ölçegi | 0.63 dýuým |
| Pikseller | 120x28 Nokatlar |
| Görkeziş Režimi | Passiw Matrisa |
| Aktiw sebit (AA) | 15.58×3.62 mm |
| Paneliň ölçegi | 21.54×6.62×1.22 mm |
| Reňk | Monohrom (Ak) |
| Ýagtylyk | 220 (min)kd/m² |
| Sürüş usuly | Içerki üpjünçilik |
| Interfeýs | I²C |
| Borç | 1/28 |
| Pin belgisi | 14 |
| Sürüji IC | SSD1312 |
| Voltaž | 1.65-3.3 V |
| Agram | TBD |
| Işleýiş temperaturasy | -40 ~ +85 °C |
| Saklama temperaturasy | -40 ~ +85°C |
N063-2028TSWIG02-H14 ölçegi diňe 0,63 dýuým bolup, displeý zerurlyklaryňyz üçin ykjam we köpugurly çözgüt hödürleýär. Modulyň piksel çözgüdi 120x28 nokat we ýagtylygy 270 cd/m² çenli bolup, aýdyň we janly suratlary üpjün edýär. AA ölçegi 15,58 × 3,62 mm we umumy kontury 21,54 × 6,62 × 1,22 mm, ony dürli elektron enjamlara we ulgamlara integrasiýa etmegi aňsatlaşdyrýar. Bu 0,63 dýuým 120x28 kiçi OLED displeý geýilýän enjamlar, elektron sigaret, göterilýän enjam, şahsy ideg enjamy, ses ýazgy galamy, saglyk enjamy we ş.m. üçin amatlydyr.
OLED displeý modullarymyzyň esasy aýratynlyklarynyň biri, olaryň ýokary hilli I²C interfeýsi bolup, ol üznüksiz aragatnaşyk we dolandyryş mümkinçiligini döredýär. Bu bolsa, üznüksiz işlemegi we bar bolan gurluşyňyza aňsat integrasiýany üpjün edýär. Mundan başga-da, displeý moduly displeý modulynyň işini we ygtybarlylygyny has-da ýokarlandyrýan SSD1312 sürüji IC bilen üpjün edilen.
1. Inçe – Yşyklandyrma gerek däl, öz-özünden şöhle saçýar;
2. Giň görüş burçy: Erkin dereje;
3. Ýokary ýagtylyk: 270 cd/m²;
4. Ýokary kontrast gatnaşygy (Garaňky otag): 2000:1;
5. Ýokary jogap tizligi (<2μS);
6. Giň işleýiş temperaturasy;
7. Az energiýa sarp edilişi.