| Displeýiň görnüşi | OLED |
| Brend ady | PAÝHASYZLYK |
| Ölçegi | 1.32 dýuým |
| Pikseller | 128×96 Nokatlar |
| Görkeziş Režimi | Passiw Matrisa |
| Aktiw sebit (AA) | 26.86×20.14 mm |
| Paneliň ölçegi | 32.5×29.2×1.61 mm |
| Reňk | Ak |
| Ýagtylyk | 80 (min)kd/m² |
| Sürüş usuly | Daşarky üpjünçilik |
| Interfeýs | Parallel/I²C/4 simli SPI |
| Borç | 1/96 |
| Pin belgisi | 25 |
| Sürüji IC | SSD1327 |
| Voltaž | 1.65-3.5 V |
| Agram | TBD |
| Işleýiş temperaturasy | -40 ~ +70 °C |
| Saklama temperaturasy | -40 ~ +85°C |
Ýeňil dizaýny, az energiýa sarp edilişini we örän inçe profili öz içine alýan öňdebaryjy COG gurluşly OLED displeý moduly N132-2896GSWHG01-H25 bilen tanyşdyrýarys. Displeýiň ölçegi 1,32 dýuým we piksel çözgüdi 128 × 96 nokat bolup, dürli ulanyşlar üçin aýdyň wizual suratlary üpjün edýär. Modulyň kiçi ölçegi 32,5 × 29,2 × 1,61 mm, bu bolsa ony çäkli meýdany bolan enjamlar üçin amatly edýär.
Bu OLED modulynyň ajaýyp aýratynlyklarynyň biri onuň ajaýyp ýagtylygydyr. Displeýiň iň pes ýagtylygy 100 cd/m² bolup, ýagty gurşawlarda hem ajaýyp görünmegi üpjün edýär. Ony enjam enjamlary, öý ulanyşlary, maliýe POS, el gurallary, akylly tehnologiýa enjamlary, lukmançylyk gurallary we ş.m. üçin ulansaňyzam, modul aýdyň we aýdyň ulanyjy interfeýsini üpjün eder.
N132-2896GSWHG01-H25 dürli şertlerde işlemek üçin niýetlenen we -40°C-dan +70°C-a çenli temperatura aralygynda kemçiliksiz işleýär. Mundan başga-da, onuň saklanyş temperatura aralygy -40℃-dan +85℃-a çenli bolup, hatda ekstremal şertlerde hem ygtybarly işlemegi üpjün edýär. Bu bolsa ony durnuklylyk we berklik talap edýän ulanyşlar üçin amatly edýär we enjamyňyzyň islendik şertlerde ygtybarly işlejekdigine ynam döredýär.
①Inçe – Yşyklandyryşa mätäçlik ýok, öz-özünden şöhle saçýar;
②Giň görüş burçy: Erkin dereje;
③Ýokary ýagtylyk: 100 cd/m²;
④Ýokary kontrast gatnaşygy (Garaňky otag): 10000:1;
⑤Ýokary jogap tizligi (<2μS);
⑥Giň işleýiş temperaturasy
⑦Az energiýa sarp edilişi;