| Displeýiň görnüşi | OLED |
| Brend ady | PAÝHASYZLYK |
| Ölçegi | 3.12 dýuým |
| Pikseller | 256×64 Nokatlar |
| Görkeziş Režimi | Passiw Matrisa |
| Aktiw sebit (AA) | 76.78×19.18 mm |
| Paneliň ölçegi | 88×27.8×2.0 mm |
| Reňk | Ak/Gök/Sary |
| Ýagtylyk | 60 (min)kd/m² |
| Sürüş usuly | Daşarky üpjünçilik |
| Interfeýs | Parallel/4 simli SPI |
| Borç | 1/64 |
| Pin belgisi | 30 |
| Sürüji IC | SSD1322UR1(COF) |
| Voltaž | 1.65-3.3 V |
| Agram | TBD |
| Işleýiş temperaturasy | -40 ~ +85 °C |
| Saklama temperaturasy | -40 ~ +85°C |
X312-5664ASWDF01-C30 256 × 64 piksel çözgütli 3.12 дюйmlik grafik OLED displeýdir.
Bu OLED displeý modulynyň kontur ölçegi 88×27.8×2.0 mm we AA ölçegi 76.78×19.18 mm;
Bu modul SSD1322UR1(COF) kontroller IC bilen gurlan; ony parallel, 4 setirli SPI we I²C interfeýsleri goldap bolýar; logikanyň üpjünçilik naprýaženiýesi 2.5V (adaty gymmat), sürüjilik işiniň 1/64 bölegi.
X312-5664ASWDF01-C30 COF gurluşly OLED displeý bolup, bu OLED modul lukmançylyk ulanylyşlary, dolandyryş paneli, öz-özüni kassa edýän enjam, bilet awtomatlary, duralga ölçeýjileri we ş.m. üçin amatlydyr.
OLED moduly -40℃-dan +85℃-a çenli temperaturada işläp bilýär; onuň saklanyş temperaturasy -40℃-dan +85℃-a çenli üýtgeýär.
X312-5664ASWDF01-C30 PMOLED moduly we onuň ösen aýratynlyklary bilen müşderiler ajaýyp wizual tejribäni alyp bilerler.
Onuň SSD1322 sürüji IC bilen utgaşyklylygy iň gowy funksiýany we öndürijiligi üpjün edýär.
Jiangxi Wisevision Optronics Co., Ltd. önümleriňizi kämilleşdirmek we ulanyjy tejribesini ýokarlandyrmak üçin size öňdebaryjy displeý çözgütlerini hödürlär.
OLED modullaryňyzyň ähli zerurlyklaryny kanagatlandyrmak üçin bize ynanyň we biziň tejribämiziň üstünligiňizi artdyrmagyna rugsat beriň.
1. Inçe – Yşyklandyrma gerek däl, öz-özünden şöhle saçýar;
2. Giň görüş burçy: Erkin dereje;
3. Ýokary ýagtylyk: 80 cd/m²;
4. Ýokary kontrast gatnaşygy (Garaňky otag): 2000:1;
5. Ýokary jogap tizligi (<2μS);
6. Giň işleýiş temperaturasy;
7. Az energiýa sarp edilişi.