| Displeýiň görnüşi | OLED |
| Brend ady | PAÝHASYZLYK |
| Ölçegi | 1.30 dýuým |
| Pikseller | 64×128 Nokatlar |
| Görkeziş Režimi | Passiw Matrisa |
| Aktiw sebit (AA) | 14.7×29.42 mm |
| Paneliň ölçegi | 17.1×35.8×1.43 mm |
| Reňk | Ak/Gök |
| Ýagtylyk | 100 (min) kd/m² |
| Sürüş usuly | Daşarky üpjünçilik |
| Interfeýs | I²C/4 simli SPI |
| Borç | 1/128 |
| Pin belgisi | 13 |
| Sürüji IC | SSD1312 |
| Voltaž | 1.65-3.5 V |
| Agram | TBD |
| Işleýiş temperaturasy | -40 ~ +70 °C |
| Saklama temperaturasy | -40 ~ +85°C |
X130-6428TSWWG01-H13 COG gurluşyna eýe bolan 1,30 dýuýmlyk grafik OLED displeýdir; çözgüt 64x128 piksel.
OLED displeýiň kontur ölçegi 17.1 × 35.8 × 1.43 mm, AA ölçegi bolsa 14.7 × 29.42 mm;
Bu modul SSD1312 kontroller IC bilen gurlan; ol 4 simli SPI, /I²C interfeýsini goldaýar, Logic üçin 3V (tipiki gymmat) we displeý üçin 12V üpjünçilik woltasy bar. 1/128 sürüjilik borjuny ýerine ýetirýär.
X130-6428TSWWG01-H13 ýeňil, az kuwwatly we örän inçe bolan COG gurluşly OLED displeý modulydyr.
Ol ölçeg enjamlary, öý ulanyşlary, maliýe-POS, el enjamlary, akylly tehnologiýa enjamlary, awtoulag, lukmançylyk enjamlary we ş.m. üçin amatlydyr.
OLED moduly -40℃-dan +70℃-a çenli temperaturada işläp bilýär; onuň saklanyş temperaturasy -40℃-dan +85℃-a çenli üýtgeýär.
Umuman alanyňda, biziň OLED modulymyz (Model X130-6428TSWWG01-H13) ykjam, ýokary çözgütli displeý çözgütlerini gözleýän dizaýnerler we işläp düzüjiler üçin ajaýyp saýlawdyr.
Özüniň ajaýyp dizaýny, ajaýyp ýagtylygy we köpugurly interfeýs opsiýalary bilen bu OLED paneli dürli ulanyşlar üçin amatlydyr.
OLED tehnologiýasyndaky tejribämiziň size çuňňur täsir galdyrjak ajaýyp wizual tejribäni berjekdigine ynanýarys.
OLED modullarymyzy saýlaň we bu ösen displeý tehnologiýasynyň çäksiz mümkinçiliklerini açyň.
1. Inçe – Yşyklandyrma gerek däl, öz-özünden şöhle saçýar;
2. Giň görüş burçy: Erkin dereje;
3. Ýokary ýagtylyk: 160 cd/m²;
4. Ýokary kontrast gatnaşygy (Garaňky otag): 10000:1;
5. Ýokary jogap tizligi (<2μS);
6. Giň işleýiş temperaturasy;
7. Az energiýa sarp edilişi.
Iň täze innowasiýamyzy tanyşdyrýarys: 1,30 dýuýmlyk kiçi OLED displeý modul ekrany. Bu ykjam, ýokary çözgütli ekran dürli ulanyşlar üçin ajaýyp wizual tejribäni üpjün etmek üçin niýetlenendir.
Bu OLED displeý modulynyň ekran ölçegi bary-ýogy 1,30 dýuým. Ölçegi kiçi bolsa-da, hiline asla täsir etmeýär. 64 x 128 nokat çözgüdi bilen, ol aýdyň suratlary we janly reňkleri hödürleýär, bu bolsa ony wizual taýdan özüne çekiji displeý talap edýän islendik taslama üçin ajaýyp edýär.
Bu modulda ulanylýan OLED tehnologiýasy ýokary kontrasty üpjün edýär, netijede çuň gara we aýdyň ak reňkler peýda bolýar, bu bolsa ajaýyp reňk gaýtalanmasyny we aýdyňlygyň ýokarlanmagyny üpjün edýär. Siz geýilýän enjam ýa-da ykjam maglumat displeýini dizaýn edýän bolsaňyz, bu ekran ajaýyp tomaşa tejribesini üpjün eder.
OLED displeýleriň esasy artykmaçlyklarynyň biri olaryň çeýeligidir we bu modul hem muňa degişli. Onuň inçe we ýeňil dizaýny ony dürli görnüş faktorlaryna ýokary derejede uýgunlaşdyrýar we önümleriňize bökdençsiz integrasiýa etmäge mümkinçilik berýär. Size ykjam enjam, akylly sagat ýa-da hatda lukmançylyk guraly üçin ekran gerek bolsa-da, bu OLED displeý moduly size doly laýyk geler.
Ajaýyp wizual görnüş we çeýelik bilen birlikde, modul giň görüş burçuny hödürleýär, bu bolsa dürli burçlardan seredilende displeýiň aýdyň we aýdyň bolmagyny üpjün edýär. Bu aýratynlyk, esasanam, köp ulanyjyly programmalar üçin ýa-da ähli burçlardan görünmek möhüm bolanda möhümdir.
Mundan başga-da, bu OLED displeý moduly berkdir. Az energiýa sarp edişi we ýokary berkligi bilen, ol uzak wagtlap hyzmat etmek üçin niýetlenendir, bu bolsa ony üznüksiz işlemegi talap edýän taslamalar üçin amatly edýär.
Gysgaça aýdylanda, biziň 1,30 dýuýmlyk kiçi OLED displeý moduly ekranymyz täsirli wizual hili, çeýeligi we berkligi özünde jemleýär, bu bolsa ony dürli ulanyşlar üçin amatly edýär. Onuň kiçi ölçegliligi we ýokary çözgüdi islendik taslamany gowulandyrar, giň görüş burçy bolsa ajaýyp displeýi üpjün edýär. Dürli nukdaýnazardan görünýär. Önümleriňizi iň täze OLED tehnologiýamyz bilen täzeläň we ulanyjylaryňyzy ajaýyp wizuallar bilen begendiriň.