| Displeýiň görnüşi | IPS-TFT-LCD |
| Brend ady | PAÝHASYZLYK |
| Ölçegi | 1.65 dýuým |
| Pikseller | 142 x 428 Nokatlar |
| Görüş ugry | IPS/Mugt |
| Aktiw sebit (AA) | 13.16 x 39.68 mm |
| Paneliň ölçegi | 16.3 x 44.96 x 2.23 mm |
| Reňk düzümi | RGB dik zolak |
| Reňk | 65 müň |
| Ýagtylyk | 350 (min)kd/m² |
| Interfeýs | 4 setirli SPI/MCU |
| Pin belgisi | 13 |
| Sürüji IC | NV3007 |
| Arka çyranyň görnüşi | 3 AK LED |
| Voltaž | 2.5~3.3 V |
| Agram | 1.1 |
| Işleýiş temperaturasy | -20 ~ +60 °C |
| Saklama temperaturasy | -30 ~ +80°C |
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 142×428 piksel çözgütli 1,65 dýuýmlyk IPS TFT-LCD bolup, islendik taslama bökdençsiz integrasiýa üçin çeýeligi üpjün edýär. Displeýiň 350 cd/m² ýagtylygy, hatda ýagty yşyklandyryş şertlerinde hem aýdyň we janly wizual keşbi üpjün edýär. Monitor ýumşak we netijeli işlemegi üpjün etmek üçin ösen NV3007 sürüji IC-ni ulanýar.
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 giň burçly IPS (Tekizlikde Geçiş) tehnologiýasyny ulanýar. Görüş aralygy çep: 80/sag: 80/ýokary: 80/aşak: 80 gradus. Kontrast gatnaşygy 1000:1 we tarap gatnaşygy 3:4 (adaty gymmatlyk). Analog üçin üpjünçilik naprýaženiýesi 2.5V-dan 3.3V-a çenli (adaty gymmatlyk 2.8V). IPS paneliniň dürli görüş burçlary, ýagty reňkleri we doýgun we tebigy ýokary hilli suratlary bar. Bu TFT-LCD moduly -20℃-dan +60℃-a çenli temperaturada işläp bilýär we onuň saklama temperaturasy -30℃-dan +80℃-a çenli üýtgeýär.
Giň ekran görnüşleri: Monohrom OLED, TFT, CTP;
Displeý çözgütleri: Öndürilen gurallar, özleşdirilen FPC, arka yşyklandyryş we ölçeg; Tehniki goldaw we dizaýn
S: 1. Nusga sargyt berip bilerinmi?
A: Hawa, hilini barlamak we synagdan geçirmek üçin nusga sargydyny kabul edýäris.
S: 2. Nusga üçin ýolbaşçylyk wagty näçe?
A: Häzirki nusga 1-3 gün, özleşdirilen nusga 15-20 gün gerek.
S: 3. Siziň MOQ çäklendirmeňiz barmy?
A: Biziň MOQ-ymyz 1 sany.
S: 4. Kepillik möhleti näçe?
A: 12 aý.
S: 5. nusgalary ibermek üçin köplenç haýsy ekspres ulanýarsyňyz?
A: Biz adatça nusgalary DHL, UPS, FedEx ýa-da SF arkaly iberýäris. Adatça, onuň gelmegi üçin 5-7 gün gerek bolýar.
S: 6. Siziň kabul ederlikli töleg möhletiňiz näme?
A: Adatça töleg möhletimiz T/T. Beýlekiler barada gepleşik geçirip bolýar.