| Displeýiň görnüşi | IPS-TFT-LCD |
| Brend ady | PAÝHASYZLYK |
| Ölçegi | 2.00 dýuým |
| Pikseller | 240×320 Nokatlar |
| Görüş ugry | IPS/Mugt |
| Işjeň sebit (AA) | 30.6×40.82 mm |
| Paneliň ölçegi | 34.6×47.8×2.05 mm |
| Reňk düzümi | RGB dik zolak |
| Reňk | 262 müň |
| Ýagtylyk | 350 (min)kd/m² |
| Interfeýs | SPI / MCU/RGB |
| Pin belgisi | 22 |
| Sürüji IC | ST7789 |
| Arka çyranyň görnüşi | 3 CHIP-AK LED |
| Voltaž | 2.4~3.3 V |
| Agram | TBD |
| Işleýiş temperaturasy | -20 ~ +70 °C |
| Saklama temperaturasy | -30 ~ +80°C |
N200-2432KHWIG07-C22 240x320 piksel çözgütli 2 dýuýmlyk IPS TFT-LCD bolup, islendik taslama bökdençsiz integrasiýa üçin çeýeligi üpjün edýän SPI, MCU we RGB ýaly dürli interfeýsleri goldaýar. Displeýiň 350 cd/m² ýagtylygy, hatda ýagty yşyklandyryş şertlerinde hem aýdyň we janly wizual keşbi üpjün edýär. Monitor ýumşak we netijeli işlemegi üpjün etmek üçin ösen ST7789 sürüji IC ulanýar.
N200-2432KHWIG07-C22 giň burçly IPS (Tekizlikde Geçiş) tehnologiýasyny ulanýar. Görüş aralygy çep: 80/sag: 80/ýokary: 80/aşak: 80 gradus. Kontrast gatnaşygy 1500:1 we tarap gatnaşygy 3:4 (adaty gymmatlyk). Analog üçin üpjünçilik naprýaženiýesi 2.4V-dan 3.3V-a çenli (adaty gymmatlyk 2.8V). IPS paneliniň dürli görüş burçlary, ýagty reňkleri we doýgun we tebigy ýokary hilli suratlary bar. Bu TFT-LCD moduly -20℃-dan +70℃-a çenli temperaturada işläp bilýär we onuň saklama temperaturasy -30℃-dan +80℃-a çenli üýtgeýär.
“New Vision Technology Co., Ltd.” kompaniýasynyň baş edarasy Şençžen şäherinde ýerleşýär we 15 ýyl bäri güýçli ylmy-barlag we işläp taýýarlamak mümkinçilikleri bilen müşderilere hyzmat edýär. Biz dünýäniň dürli künjeklerindeki müşderilere ýokary hilli displeý we tehniki hyzmatlary hödürlemäge borçlanýarys. N200-2432KHWIG07-C22 ýaly önümlerimiz ygtybarlylygy, durnuklylygy we netijeliligi bilen tanalýar.