| Displeýiň görnüşi | IPS-TFT-LCD |
| Brend ady | PAÝHASYZLYK |
| Ölçegi | 1.77 dýuým |
| Pikseller | 128×160 Nokatlar |
| Görüş ugry | SAGAT 12 |
| Aktiw sebit (AA) | 28.03×35.04 mm |
| Paneliň ölçegi | 34×45.83×2.2 mm |
| Reňk düzümi | RGB dik zolak |
| Reňk | 65 müň |
| Ýagtylyk | 350 (min)kd/m² |
| Interfeýs | SPI / MCU |
| Pin belgisi | 14 |
| Sürüji IC | ST7735 |
| Arka çyranyň görnüşi | 2 CHIP-AK LED |
| Voltaž | 2.5~3.3 V |
| Agram | TBD |
| Işleýiş temperaturasy | -20 ~ +70 °C |
| Saklama temperaturasy | -30 ~ +80°C |
N177-1216TCWPG01-H14 kiçi ölçegli 1,77 dýuýmlyk IPS giň burçly TFT-LCD displeý modulydyr.
Bu kiçi ölçegli TFT-LCD paneliniň çözgüdi 170 × 320 piksel, displeý moduly ST7735 kontroller IC bilen gurlan, SPI we RGB interfeýsini goldaýar, üpjünçilik naprýaženiýesi (VDD) 2.5V ~ 3.3V, modulyň ýagtylygy 350 cd/m² we kontrast 300.
N177-1216TCWPG01-H14 sagat 12-lik tomaşa burçuna eýedir, bu bolsa iň gowy tomaşa burçlaryny üpjün edýär we nirede bolsaňyzam kristal ýaly arassa suratlardan lezzet almaga mümkinçilik berýär.
SPI/MCU interfeýs opsiýalary displeýi isleýän enjamyňyza aňsatlyk bilen birikdirmek üçin çeýeligi berýär.
Mundan başga-da, 350 cd/m² ýagtylyk wizual suratlaryňyzyň janly we aýdyň bolmagyny üpjün edýär we umumy tomaşa tejribäňizi gowulandyrýar. Ol geýilýän enjamlar, el enjamlary, howpsuzlyk gözegçilik ulgamy ýaly ulanylyşlar üçin örän amatly.
Bu modulyň iş temperaturasy -20 ℃-den 70 ℃-e çenli, saklama temperaturasy bolsa -30 ℃-den 80 ℃-e çenli.
Iň täze innowasion önümimiz, 1,77 dýuýmlyk kiçi ölçegli 128 RGB×160 nokatly TFT LCD displeý modul ekrany bilen tanyşdyrýarys. Bu ykjam, ýöne güýçli ekran portatiw elektronikadan akylly enjamlara çenli dürli ulanyşlar üçin çuňňur wizual tejribäni hödürlemek üçin niýetlenendir.
Bu TFT LCD displeý modulynyň çözgüdi 128 RGB × 160 bal bolup, ol aýdyň we janly suratlary üpjün edýär, ulanyjylara örän aýdyň we haýran galdyryjy wizual effektlerden lezzet almaga mümkinçilik berýär. Kiçi ölçegliligi göterip götermekligi ýokarlandyrýar, bu bolsa ony smartfonlar, oýun konsollary we MP3 oýnatgyçlar ýaly el enjamlary üçin amatly edýär.
Bu displeý modulynyň ajaýyp aýratynlyklarynyň biri onuň baý reňkleri gaýtalamak mümkinçilikleridir. Onuň 128 RGB × 160 nokady bar, bu bolsa has takyk we aýdyň reňkler üçin giň reňk gamutyny üpjün edýär. Suratlary görýän bolsaňyzam, wideolary görýän bolsaňyzam ýa-da oýun oýnaýan bolsaňyzam, bu TFT LCD displeý moduly mazmunyňyzy hakykatdanam janlandyrar.
Kiçi ölçegli bolmagyna garamazdan, bu displeý moduly adatdan daşary köpugurlylygy hödürleýär. Onuň ýokary täzelenme tizligi ýumşak geçişleri üpjün edýär, hereketiň bulanyşygyny azaldýar we üznüksiz tomaşa tejribesini üpjün edýär. Giň tomaşa burçy ulanyjylara ekrany ähli burçlardan aýdyň görmäge mümkinçilik berýär, bu bolsa ony hiline zyýan ýetirmezden mazmuny başgalar bilen paýlaşmak üçin amatly edýär.
Mundan başga-da, bu TFT LCD displeý moduly berklik we ygtybarlylyk üçin niýetlenendir. Displeý çyzylmaga çydamly we daşarky ýerlerde ulanmak üçin ýalpyldawuklyga garşy örtüge eýedir. Onuň energiýa tygşytlaýjy dizaýny batareýanyň uzak wagtlap işlemegini üpjün edýär we ony göterip bolýan enjamlar üçin amatly edýär.
Mundan başga-da, ulanyjy üçin amatly interfeýsi sebäpli displeý moduly bar bolan ulgamlara aňsatlyk bilen integrasiýa edilýär. Ol çalt we kynçylyksyz gurnamak üçin ýönekeý "plug-and-play" ulgamy bilen gelýär. Dürli operasiýa ulgamlary bilen utgaşykly bolan bu ekran moduly ulanyjy tejribesiniň rahat bolmagyny üpjün etmek üçin enjamyňyz bilen sazlaşykly integrasiýa edilýär.
Umuman alanyňda, 1,77 dýuýmlyk kiçi ölçegli 128 RGB × 160 nokatly TFT LCD displeý modul ekrany dürli ulanyşlar üçin güýçli we köpugurly çözgütdir. Onuň kiçi ölçegleri, janly reňkleri we berkligi ony portatiw elektronika, oýun enjamlary we başgalar üçin iň gowy saýlawa öwürýär. Bu öňdebaryjy displeý moduly bilen wizual tejribäňizi täzeläň we janly reňkleriň we ajaýyp wizuallaryň dünýäsinden lezzet alyň.