| Displeýiň görnüşi | IPS TFT-LCD |
| Brend ady | PAÝHASYZLYK |
| Ölçegi | 2.45 dýuým |
| Pikseller | 172RGB*378 |
| Görüş ugry | 12:00 |
| Işjeň sebit (AA) | 25.8(B) x 56.7(V) mm |
| Paneliň ölçegi | 28(B) x 61.35(V) x2.5(D) mm |
| Reňk düzümi | RGB dik zolak |
| Reňk | Ak |
| Ýagtylyk | 350 (min)kd/m² |
| Interfeýs | 4 setirli SPI |
| Pin belgisi | 16 |
| Sürüji IC | ST77925 |
| Arka çyranyň görnüşi | 4 AK LED |
| Voltaž | 2.5~3.3 V |
| Agram | 1.1g |
| Işleýiş temperaturasy | -20 ~ +70 °C |
| Saklama temperaturasy | -30 ~ +80°C |
N245-1737KTWPG01-C16 172RGB*378 piksel çözgütli 2.45 dýuýmlyk TFT-LCD bolup, islendik taslama bökdençsiz integrasiýa üçin çeýeligi üpjün edýän 4 Line SPI ýaly dürli interfeýsleri goldaýar. Displeýiň 350cd/m² ýagtylygy, hatda ýagty yşyklandyryş şertlerinde hem aýdyň we janly wizual keşbi üpjün edýär. Monitor ýumşak we netijeli işlemegi üpjün etmek üçin ösen sürüji IC-ni ulanýar.
N245-1737KTWPG01-C16 giň burçly (tekizlikde geçiş) tehnologiýasyny ulanýar. Görüş aralygy çep: 25/sag: 25/ýokary: 25/aşak:25gradus. 1000:1 kontrast gatnaşygy we 3:4 tarap gatnaşygy (adaty gymmatlyk). Analog üçin üpjünçilik naprýaženiýesi 2.5V-dan 3.3V-a çenli (adaty gymmatlyk 2.8V). IPS paneli dürli görüş burçlaryna, ýagty reňklere we doýgun we tebigy ýokary hilli suratlara eýedir. Bu TFT-LCD moduly -20℃-dan +70℃-a çenli temperaturada işläp bilýär we onuň saklama temperaturasy -30℃-dan +80℃-a çenli üýtgeýär.
“New Vision Technology Co., Ltd.” kompaniýasynyň baş edarasy Şençžen şäherinde ýerleşýär we 15 ýyl bäri güýçli ylmy-barlag we işläp taýýarlamak mümkinçilikleri bilen müşderilere hyzmat edýär. Biz dünýäniň dürli künjeklerindeki müşderilere ýokary hilli displeý we tehniki hyzmatlary hödürlemäge borçlanýarys. N245-1737KTWPG01-C16 ýaly önümlerimiz ygtybarlylygy, durnuklylygy we netijeliligi bilen tanalýar.
Giň ekran görnüşleri: Monohrom OLED, TFT, CTP;
Displeý çözgütleri: Öndürilen gurallar, özleşdirilen FPC, arka yşyklandyryş we ölçeg; Tehniki goldaw we dizaýn
Soňky ulanylyşlaryň çuňňur we giňişleýin düşünilmegi;
Dürli displeý görnüşleriniň bahasynyň we öndürijilik artykmaçlygynyň seljermesi;
Iň amatly displeý tehnologiýasyny kesgitlemek üçin müşderiler bilen düşündiriş we hyzmatdaşlyk;
Tehnologiýalaryň, önümiň hiliniň, çykdajylaryň tygşytlanmagynyň, eltip bermegiň tertibiniň we ş.m. yzygiderli kämilleşdirilmeginiň üstünde işlemek.
S: 1. Nusga sargyt berip bilerinmi?
A: Hawa, hilini barlamak we synagdan geçirmek üçin nusga sargydyny kabul edýäris.
S: 2. Nusga üçin ýolbaşçylyk wagty näçe?
A: Häzirki nusga 1-3 gün, özleşdirilen nusga 15-20 gün gerek.
S: 3. Siziň MOQ çäklendirmeňiz barmy?
A: Biziň MOQ-ymyz 1 sany.
S: 4. Kepillik möhleti näçe?
A: 12 aý.
S: 5. nusgalary ibermek üçin köplenç haýsy ekspres ulanýarsyňyz?
A: Biz adatça nusgalary DHL, UPS, FedEx ýa-da SF arkaly iberýäris. Adatça, onuň gelmegi üçin 5-7 gün gerek bolýar.
S: 6. Siziň kabul ederlikli töleg möhletiňiz näme?
A: Adatça töleg möhletimiz T/T. Beýlekiler barada gepleşik geçirip bolýar.