N283-2064KIWPG03-C14 kiçi göwrümli 2.83 dýuýmlyk IPS giň burçly TFT-LCD displeý modulydyr. Bu kiçi göwrümli TFT-LCD paneliniň çözgüdi 200RGB*648 piksel, displeý moduly GC9B72 kontroller IC bilen gurlan, SPI 4 LINE interfeýsini goldaýar, 2.4V ~ 3.3V üpjünçilik naprýaženiýesi (VDD) diapazonyny, modulyň ýagtylygyny 350 cd/m² (adaty gymmatlyk) we kontrastlygy 1200 (adaty gymmatlyk)dyr.
Bu 2.83 dýuýmlyk TFT-LCD displeý moduly portret režiminde işleýär we panel giň burçly IPS (Tekizlikde geçiş) tehnologiýasyny ulanýar. Görüş aralygy çep: 80/sag: 80/ýokary: 80/aşak: 80 gradus. Panelde giň perspektiwalar, ýagty reňkler we doýgun tebigata eýe ýokary hilli suratlar bar. Ol geýilýän enjamlar, el enjamlary, howpsuzlyk gözegçilik ulgamy ýaly ulanylyşlar üçin örän amatlydyr. Bu modulyň iş temperaturasy -20 ℃-den 70 ℃-e çenli, saklama temperaturasy bolsa -30 ℃-den 80 ℃-e çenli.
| Displeýiň görnüşi | IPS-TFT-LCD |
| Brand ady | WISEVISION |
| Sölçeg | 2.83dýuým |
| Pikseller | 200(H)RGB x 648(V) |
| Görüş ugry | Ähli görnüş |
| Aktiw meýdan (A).A) | 21.42(H) x 69.4V) |
| Paneliň ölçegi | 24.42(B) x 74.7(W) x2.42(D) mm |
| Reňk düzümi | RGB dik zolak |
| Reňk | |
| Ýagtylyk | 350 (min)kd/m² |
| Interfeýs | SPI 4 LINE |
| Pin belgisi | 14 |
| Sürüji IC | GC9B72 |
| Arka çyranyň görnüşi | 6 AK LED |
| Voltaž | 2.4~3.3 V |
| Agram | TBD |
| Işleýiş temperaturasy | -20 ~ +70 °C |
| Saklama temperaturasy | -30 ~ +80°C |
Giň ekran görnüşleri: Monohrom OLED, TFT, CTP;
Displeý çözgütleri: Öndürilen gurallar, özleşdirilen FPC, arka yşyklandyryş we ölçeg; Tehniki goldaw we dizaýn
Soňky ulanylyşlaryň çuňňur we giňişleýin düşünilmegi;
Dürli displeý görnüşleriniň bahasynyň we öndürijilik artykmaçlygynyň seljermesi;
Iň amatly displeý tehnologiýasyny kesgitlemek üçin müşderiler bilen düşündiriş we hyzmatdaşlyk;
Tehnologiýalaryň, önümiň hiliniň, çykdajylaryň tygşytlanmagynyň, eltip bermegiň tertibiniň we ş.m. yzygiderli kämilleşdirilmeginiň üstünde işlemek.
S: 1. Nusga sargyt berip bilerinmi?
A: Hawa, hilini barlamak we synagdan geçirmek üçin nusga sargydyny kabul edýäris.
S: 2. Nusga üçin ýolbaşçylyk wagty näçe?
A: Häzirki nusga 1-3 gün, özleşdirilen nusga 15-20 gün gerek.
S: 3. Siziň MOQ çäklendirmeňiz barmy?
A: Biziň MOQ-ymyz 1 sany.
S: 4. Kepillik möhleti näçe?
A: 12 aý.
S: 5. nusgalary ibermek üçin köplenç haýsy ekspres ulanýarsyňyz?
A: Biz adatça nusgalary DHL, UPS, FedEx ýa-da SF arkaly iberýäris. Adatça, onuň gelmegi üçin 5-7 gün gerek bolýar.
S: 6. Siziň kabul ederlikli töleg möhletiňiz näme?
A: Adatça töleg möhletimiz T/T. Beýlekiler barada gepleşik geçirip bolýar.