| Displeýiň görnüşi | IPS-TFT-LCD |
| Brend ady | PAÝHASYZLYK |
| Ölçegi | 1.12 dýuým |
| Pikseller | 50×160 Nokatlar |
| Görüş ugry | ÄHLI RIEW |
| Aktiw sebit (AA) | 8.49×27.17 mm |
| Paneliň ölçegi | 10.8×32.18×2.11 mm |
| Reňk düzümi | RGB dik zolak |
| Reňk | 65 müň |
| Ýagtylyk | 350 (min)kd/m² |
| Interfeýs | 4 setirli SPI |
| Pin belgisi | 13 |
| Sürüji IC | GC9D01 |
| Arka çyranyň görnüşi | 1 AK LED |
| Voltaž | 2.5~3.3 V |
| Agram | 1.1 |
| Işleýiş temperaturasy | -20 ~ +60 °C |
| Saklama temperaturasy | -30 ~ +80°C |
Tehniki düşündirişiň kämilleşdirilen görnüşi:
N112-0516KTBIG41-H13 50×160 piksel çözgüdine eýe bolan ykjam 1,12 dýuýmlyk IPS TFT-LCD modulydyr. Köpugurly ulanyşlar üçin niýetlenen bu modul SPI, MCU we RGB interfeýslerini öz içine alýan köp sanly interfeýs protokollaryny goldaýar we dürli elektron ulgamlarda uýgunlaşýan integrasiýany üpjün edýär. 350 cd/m² ýokary ýagtylyk çykaryşy bilen displeý güýçli daşky gurşaw yşyklandyryş şertlerinde hem ajaýyp görünmegi saklaýar.
Esasy aýratynlyklar aşakdakylary öz içine alýar:
- Optimallaşdyrylan iş üçin ösen GC9D01 sürüji IC
- IPS tehnologiýasy arkaly giň görüş burçlary (70° U/O/U/D) üpjün edilýär
- Güýçlendirilen 1000:1 kontrast gatnaşygy
- 3:4 aspekt gatnaşygy (standart konfigurasiýa)
- Analog üpjünçilik naprýaženiýe diapazony: 2.5V-3.3V (nominal 2.8V)
IPS paneli tebigy doýgunlyk we giň hromatik spektr bilen ajaýyp reňk gaýtalanmagyny üpjün edýär. Çydamlylyk üçin döredilen bu modul -20℃-den +60℃-e çenli temperatura aralygynda işleýär we -30℃-den +80℃-e çenli saklamak şertlerine çydap bilýär.
Belli aýratynlyklary:
- Giň reňk gamuty bilen hakyky surat hili
- Daşky gurşawa berk uýgunlaşma
- Pes woltly talaplar bilen energiýany tygşytlaýjy dizaýn
- Temperatura üýtgemelerinde durnukly iş görkezijisi
Tehniki aýratynlyklaryň bu utgaşmasy N112-0516KTBIG41-H13-i senagat dolandyryşlary, göterilýän enjamlar we daşarky enjamlar ýaly kyn şertlerde ygtybarly işlemegi talap edýän ulanylyşlar üçin has amatly edýär.