N072-0616TBBIG45-H10 0,72 dýuým diagonally tegelek ekranly we 60 * 160 piksel çözgütli TFT-LCD modulydyr. Bu tegelek LCD ekran ýokary kontrast, displeý ýa-da piksel öçürilende doly gara fon we giň görüş burçlary bolan SPI panelini ulanýar, Çep: 80 / Sag: 80 / Ýokary: 80 / Aşak: 80 gradus (adaty), 1500: 1 kontrast gatnaşygy (adaty gymmat), 350 cd/m² ýagtylyk (adaty gymmat) we ýalpyldawuklyga garşy aýna ýüzüniň artykmaçlyklaryna eýedir.
Modul SPI interfeýsleri arkaly goldap bilýän GC9D01 sürüji IC bilen gurlan. LCD-niň elektrik üpjünçiliginiň naprýaženiýesi 2,5V-dan 3,3V-a çenli, adaty bahasy 2,8V. Displeý moduly ykjam enjamlar, geýilýän enjamlar, öý awtomatlaşdyrma önümleri, ak önümler, wideo ulgamlary, lukmançylyk gurallary we ş.m. üçin amatlydyr. Ol -20℃-dan +60℃-a çenli temperaturada we -30℃-dan +80℃-a çenli saklama temperaturasynda işläp bilýär.
| Displeýiň görnüşi | IPS-TFT-LCD |
| Brand ady | WISEVISION |
| Sölçeg | 0.72dýuým |
| Pikseller | 60×160 Nokat |
| Görüş ugry | Ähli görnüş |
| Aktiw meýdan (A).A) | 6.41*17.09mm |
| Paneliň ölçegi | 8.52(B) x 21.695(W) x1.47(D)mm |
| Reňk düzümi | RGB dik zolak |
| Reňk | |
| Ýagtylyk | 350 (min)kd/m² |
| Interfeýs | SPI |
| Pin belgisi | 10 |
| Sürüji IC | GC9D01 |
| Arka çyranyň görnüşi | 1 AK LED |
| Voltaž | 2.5~3.3 V |
| Agram | 1.1 |
| Işleýiş temperaturasy | -20 ~ +60 °C |
| Saklama temperaturasy | -30 ~ +80°C |
Giň ekran görnüşleri: Monohrom OLED, TFT, CTP;
Displeý çözgütleri: Öndürilen gurallar, özleşdirilen FPC, arka yşyklandyryş we ölçeg; Tehniki goldaw we dizaýn
Soňky ulanylyşlaryň çuňňur we giňişleýin düşünilmegi;
Dürli displeý görnüşleriniň bahasynyň we öndürijilik artykmaçlygynyň seljermesi;
Iň amatly displeý tehnologiýasyny kesgitlemek üçin müşderiler bilen düşündiriş we hyzmatdaşlyk;
Tehnologiýalaryň, önümiň hiliniň, çykdajylaryň tygşytlanmagynyň, eltip bermegiň tertibiniň we ş.m. yzygiderli kämilleşdirilmeginiň üstünde işlemek.
S: 1. Nusga sargyt berip bilerinmi?
A: Hawa, hilini barlamak we synagdan geçirmek üçin nusga sargydyny kabul edýäris.
S: 2. Nusga üçin ýolbaşçylyk wagty näçe?
A: Häzirki nusga 1-3 gün, özleşdirilen nusga 15-20 gün gerek.
S: 3. Siziň MOQ çäklendirmeňiz barmy?
A: Biziň MOQ-ymyz 1 sany.
S: 4. Kepillik möhleti näçe?
A: 12 aý.
S: 5. nusgalary ibermek üçin köplenç haýsy ekspres ulanýarsyňyz?
A: Biz adatça nusgalary DHL, UPS, FedEx ýa-da SF arkaly iberýäris. Adatça, onuň gelmegi üçin 5-7 gün gerek bolýar.
S: 6. Siziň kabul ederlikli töleg möhletiňiz näme?
A: Adatça töleg möhletimiz T/T. Beýlekiler barada gepleşik geçirip bolýar.