| Displeýiň görnüşi | TFT-LCD |
| Brend ady | PAÝHASYZLYK |
| Ölçegi | 1.06 dýuým |
| Pikseller | 96×160 Nokatlar |
| Görüş ugry | IPS/Mugt |
| Işjeň sebit (AA) | 13.824×23.04 mm |
| Paneliň ölçegi | 16.12*29.76*1.69 mm |
| Reňk düzümi | RGB dik zolak |
| Reňk | 65 müň |
| Ýagtylyk | 400 (min)kd/m² |
| Interfeýs | 4 setirli SPI |
| Pin belgisi | 13 |
| Sürüji IC | GC9107 |
| Arka çyranyň görnüşi | 1 AK CHIP LED |
| Voltaž | 2.5~3.3 V |
| Agram | 1.3 g |
| Işleýiş temperaturasy | -20 ~ +70 °C |
| Saklama temperaturasy | -30 ~ +80°C |
N106-1609TBBIG41-H13 kiçi ölçegli 1.06 dýuýmlyk IPS giň burçly TFT-LCD displeý modulydyr.
Bu kiçi göwrümli TFT-LCD paneliniň çözgüdi 96x160 piksel, içine gurlan GC9107 kontroller IC, 4 simli SPI interfeýsini goldaýar, 2.5V ~ 3.3V üpjünçilik naprýaženiýesi (VDD) diapazony, modulyň ýagtylygy 400 cd/m² we kontrast 800.
Modul ösen displeý paneli bolup, onuň giň burçly IPS tehnologiýasy ajaýyp tomaşa tejribesini, janly reňkleri we ýokary hilli suratlary üpjün edýär.
Kiçi ölçegliligi we täsirli temperatura çydamlylygy bilen panel geýilýän enjamlar we lukmançylyk enjamlary ýaly dürli ulanyşlar üçin idealdyr.
Wizual tejribäňizi gowulandyrmak we tehnologiýanyň hakyky güýjüne şaýat bolmak üçin N106-1609TBBIG41-H13 ulanyň.
Bu modulyň iş temperaturasy -20 ℃-den 70 ℃-e çenli, saklama temperaturasy bolsa -30 ℃-den 80 ℃-e çenli.
Iň täze innowasion önümimiz, 1.06 dýuýmlyk kiçi ölçegli 96 RGB × 160 nokatly TFT LCD displeý modul ekrany bilen tanyşdyrýarys. Bu ajaýyp önüm öňdebaryjy tehnologiýany görkezýär we deňsiz-taýsyz wizual tejribäni hödürleýär. Kiçi ölçegliligi we ajaýyp funksiýasy bilen, ol monitorlara seretmek we olar bilen özara gatnaşyk etmek usulymyzda düýpli özgerişlik döredýär.
1,06 dýuýmlyk kiçi ölçegli TFT LCD modul ekrany 96 RGB × 160 nokatlyk ýokary çözgütlilige eýe bolup, aýdyň we inçe suratlary üpjün edýär. Suratlary, wideolary görýän bolsaňyz ýa-da oýun oýnaýan bolsaňyz, her bir jikme-jiklik hakyky immersiw tejribe üçin janlanýar. Janly reňkler we aýdyň kontrastlar mazmunyňyza çuňluk we janlylyk goşýar, bu bolsa ony tomaşa etmek üçin lezzet berýär.
Bu displeý modulynyň ajaýyp aýratynlyklarynyň biri onuň kiçi ölçegidir. Onuň ölçegi bary-ýogy 1,06 dýuým, bu bolsa ony akylly sagatlar, fitnes yzarlaýjylary we IoT enjamlary ýaly ykjam enjamlar üçin amatly edýär. Indi has dürli ulanyjy tejribesi üçin iň kiçi enjamda ýokary hilli displeýe eýe bolup bilersiňiz.
TFT LCD displeý modulynyň ekrany giň görüş burçlaryna eýe bolup, hiline zyýan ýetirmezden mazmuny ähli burçlardan aňsatlyk bilen görüp boljakdygyny üpjün edýär. Displeýi öňden ýa-da gapdaldan görseňiz-de, şol bir derejede aýdyňlygy we baý reňkleri alarsyňyz.
Bu önümiň ýene bir ajaýyp tarapy onuň energiýa netijeliligidir. Pes energiýa sarp edilişi enjamyňyzyň batareýasynyň ömrüni uzaldýar, bu bolsa ony göterilýän elektronika üçin amatly edýär. Indi batareýaňyzy gutarmak barada alada etmezden, sagatlap dynç alyp bilersiňiz.
Mundan başga-da, 1,06 dýuýmlyk kiçi ölçegli TFT LCD displeý modulynyň ekrany bar bolan ulgamlara aňsatlyk bilen ornaşdyrylyp bilner. Ýönekeý interfeýs we dürli platformalar bilen utgaşyklylygy bilen, ony önümiňiziň dizaýnyna sazlaşykly ornaşdyryp bolýar, bu bolsa işläp düzmek prosesinde wagtyňyzy we tagallaňyzy tygşytlaýar.
Gysgaça aýdylanda, 1,06 dýuýmlyk kiçi ölçegli 96 RGB × 160 nokatly TFT LCD displeý modul ekrany displeý ulgamynda uly üýtgeşiklik döredýär. Onuň kiçi ölçegliligi, ýokary çözgüdi, giň görüş burçy we energiýa netijeliligi ony dürli ulanyşlar üçin amatly edýär. Bu innowasion önüm bilen displeý tehnologiýasynyň geljegini başdan geçiriň.