| Displeýiň görnüşi | IPS-TFT-LCD |
| Brend ady | PAÝHASYZLYK |
| Ölçegi | 1.14 dýuým |
| Pikseller | 135×240 Nokatlar |
| Görüş ugry | IPS/Mugt |
| Aktiw sebit (AA) | 14.86×24.91 mm |
| Paneliň ölçegi | 17.6×31×1.6 mm |
| Reňk düzümi | RGB dik zolak |
| Reňk | 65 müň |
| Ýagtylyk | 400 (min)kd/m² |
| Interfeýs | SPI / MCU |
| Pin belgisi | 13 |
| Sürüji IC | ST7789V3 |
| Arka çyranyň görnüşi | 1 AK CHIP LED |
| Voltaž | 2.4~3.3 V |
| Agram | 1.8 g |
| Işleýiş temperaturasy | -20 ~ +70 °C |
| Saklama temperaturasy | -30 ~ +80°C |
N114-2413THBIG01-H13 kiçi göwrümli 1,14 dýuýmlyk IPS giň burçly TFT-LCD displeý modulydyr. Bu kiçi göwrümli TFT-LCD paneli 135×240 piksel çözgütli, ST7789V3 kontroller IC-niň içine gurlan, 4 simli SPI interfeýsini goldaýar, 2,4V ~ 3,3V üpjünçilik naprýaženiýesi (VDD) diapazonyna, 400 cd/m² modulyň ýagtylygyna we 800 kontrastlylygyna eýedir.
Bu 1,14 dýuýmlyk TFT LCD displeýiň esasy aýratynlyklarynyň biri onuň gurlan IPS (Tekizlikde Geçiş) panelidir. Bu tehnologiýa çep: 80 / sag: 80 / ýokarky: 80 / aşaky: 80 gradus (adaty) giň görüş burçuny hödürleýär, bu bolsa ulanyjylara ähli burçlardan aýdyň we janly wizual suratlardan lezzet almaga mümkinçilik berýär. Wideolary görýän bolsaňyz, suratlary görýän bolsaňyz ýa-da oýun oýnaýan bolsaňyz, displeý ajaýyp wizual tejribäni üpjün edýär.
N114-2413THBIG01-H13 geýilýän enjamlar, lukmançylyk gurallary, ak önümler, wideo ulgamlary, akylly gulplar ýaly ulanylyşlar üçin örän amatlydyr. Bu modulyň iş temperaturasy -20 ℃-dan 70 ℃-a çenli, saklama temperaturasy bolsa -30 ℃-dan 80 ℃-a çenli.
N114-2413THBIG01-H13 TFT-LCD paneli ýokary derejeli tehniki häsiýetnamalara, ösen tehnologiýalara we köpugurly utgaşyklylyga eýe bolup, ony ähli displeý zerurlyklaryňyz üçin ygtybarly we ýokary öndürijilikli çözgüt edýär. Täze prototip döredýän bolsaňyz ýa-da bar bolan enjamy täzeleýän bolsaňyz, bu IPS TFT-LCD paneli ulanyjy tejribesini täze belentliklere çykarar. Bu iň täze TFT-LCD paneli bilen wizual displeýleriň geljegini başdan geçiriň.
LCD displeý modullaryndaky iň täze innowasiýamyzy hödürleýäris - 1.14 dýuýmlyk kiçi ölçegli 135 RGB × 240 nokatly TFT LCD displeý modul ekrany! Bu ykjam we köpugurly ekran dürli ulanyşlar üçin aýdyň we aýdyň displeý üpjün etmek üçin niýetlenendir.
Bary-ýogy 1,14 dýuým ölçegli bu TFT LCD displeý moduly hiline zyýan ýetirmezden ykjam displeýleri talap edýän önümler üçin amatly çözgüt hödürleýär. Uly ölçegine garamazdan, ekran 135 RGB × 240 nokat piksel çözgüdine eýe bolup, suratlaryň we tekstiň aýdyň bolmagyny üpjün edýär we şeýdip ulanyjy tejribesini ýokarlandyrýar.
Bu modul dürli ulanyşlar üçin aýdyň reňkleri we ajaýyp kontrasty üpjün etmek üçin ösen TFT tehnologiýasyny ulanýar. Portatiw oýun enjamy, sanly kamera ýa-da akylly sagat bolsun, 1,14 dýuýmlyk kiçi ölçegli TFT LCD displeý moduly ajaýyp wizual öndürijiligi üpjün etmek üçin niýetlenendir.
Bu displeý modulynyň esasy aýratynlyklarynyň biri onuň köpugurlylygydyr. Ol SPI we RGB ýaly dürli displeý interfeýsleri bilen utgaşyklydyr we dürli önümlere sazlaşykly integrasiýa edilip bilner. Mundan başga-da, modul peýzaž we portret ugryny goldaýar, bu bolsa dizaýnerlere öz önümlerine iň laýyk gelýän displeý formatyny saýlamak üçin çeýelik berýär.
1.14" kiçi görnüş faktorly TFT LCD displeý moduly şeýle hem ýönekeý özleşdirme opsiýalaryny hödürleýär. Bilermenler toparymyz programma üpjünçiligini we enjamlary belli bir talaplara laýyk getirmek üçin özleşdirmäge kömek edip, önümiňize ajaýyp laýyk gelmegi üpjün edip bilerler. Reňk kalibrlemesinden sensor ekran integrasiýasyna çenli, biz size isleýän funksiýany we dizaýn estetikasyny gazanmaga kömek edip, hemmetaraplaýyn goldaw berýäris.
Gysgaça aýdylanda, kiçi 1.14" 135 RGB × 240 nokatly TFT LCD displeý modulynyň ekrany ykjamlygy, köpugurlylygy we ýokary hilli wizual öndürijiligi özünde jemleýär. El enjamlary, geýilýän tehnologiýany ýa-da öndürijilik üçin kiçi, ýokary derejeli önümi - premium displeýi talap edýän başga bir zady işläp düzýän bolsaňyz, bu modul ajaýyp çözgütdir. 1.14" kiçi ölçegli TFT LCD displeý moduly bilen wizýonyňyzy hakykata öwürmek üçin biziň öňdebaryjy tehnologiýamyza we tejribämize ynanyň.