| Displeýiň görnüşi | IPS-TFT-LCD |
| Brend ady | PAÝHASYZLYK |
| Ölçegi | 1.46 dýuým |
| Pikseller | 80×160 Nokatlar |
| Görüş ugry | ÄHLI Syn |
| Aktiw sebit (AA) | 16.18×32.35 mm |
| Paneliň ölçegi | 18.08×36.52×2.1 mm |
| Reňk düzümi | RGB dik zolak |
| Reňk | 65 müň |
| Ýagtylyk | 350 (min)kd/m² |
| Interfeýs | 4 setirli SPI |
| Pin belgisi | 13 |
| Sürüji IC | GC9107 |
| Arka çyranyň görnüşi | 3 AK LED |
| Voltaž | -0.3~4.6 V |
| Agram | 1.1 |
| Işleýiş temperaturasy | -20 ~ +70 °C |
| Saklama temperaturasy | -30 ~ +80°C |
N146-0816KTBPG41-H13 80x160 piksel çözgütli 1,46 dýuýmlyk IPS TFT-LCD bolup, islendik taslama bökdençsiz integrasiýa üçin çeýeligi üpjün edýär. Displeýiň 350 cd/m² ýagtylygy, hatda ýagty yşyklandyryş şertlerinde hem aýdyň we janly wizual keşbi üpjün edýär. Monitor ýumşak we netijeli işlemegi üpjün etmek üçin ösen GC9107 sürüji IC-ni ulanýar.
N146-0816KTBPG41-H13 giň burçly IPS (Tekizlikde Geçiş) tehnologiýasyny ulanýar. Görüş aralygy çep: 80/sag: 80/ýokary: 80/aşak: 80 gradus. Kontrast gatnaşygy 800:1 we tarap gatnaşygy 3:4 (adaty gymmatlyk). Analog üçin üpjünçilik naprýaženiýesi -0.3V-dan 4.6V-a çenli (adaty gymmatlyk 2.8V). IPS paneliniň dürli görüş burçlary, ýagty reňkleri we doýgun we tebigy ýokary hilli suratlary bar. Bu TFT-LCD moduly -20℃-dan +70℃-a çenli temperaturada işläp bilýär we onuň saklama temperaturasy -30℃-dan +80℃-a çenli üýtgeýär.